اخبار و رویداد ها

رونمایی از یخچال استند(طرح پپسی)

درساعات اولیه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی اگروفود 2016 در سالن 41 درغرفه کینو (صنایع سرد سبوح اصفهان) با حضور حاج اکبر سبوحی رئیس هیات مدیره ، احمد سبوحی مدیر عامل، مجید سکوت قائم مقام صنایع سرد سبوحی،  فرهاد امتی مدیریت بازرگانی آی تک ( پخش محصولات کینو ) و مدیران شرکت پپسی آقای مجید جعفرنژاد و هیات همراه از یخچال استند اختصاصی آن شرکت رونمایی شد.

صنایع سرد سبوح اصفهان با نیم قرن سابقه در زمینه تولید یخچال و فریزرهای صنعتی فعالیت خود را در سال 1342 به عنوان اولین تولید کننده یخچال صنعتی در اصفهان و سومین تولید کننده در ایران با هدف ارائه محصولات با بالاترین کیفیت آغاز نمود.

این مجموعه در راستای کسب رضایت مشتریان، اقدام به ایجاد شبکه وسیع خدمات پس از فروش در سراسر کشور نموده است. و در زمان کوتاهی بعد از تدوین استاندارد کابین های برودتی ویترینی توسط سازمان استاندارد کشور، این مجموعه موفق به دریافت اولین نشان استاندارد ملی ایران با رده انرژی A از این سازمان گردیده است.همچنین این مجموعه در سال 1393 موفق به اخذ لوح بهترین طراحی محصول تولیدی از اداره صنعت ، معدن و تجارت اصفهان گردیده است.

مفتخریم که محصولات ما از نظر کمیت ، کیفیت و قیمت قابل تامل و رقابت با محصولات مشابه وارداتی بوده و توانسته است گامی موثر در جهت خود کفایی و صرفه جویی ارزی کشور بردارد.

آخرین محصول تولیدی این شرکت یخچال استند می باشد که قابلیت اختصاصی سازی برای هر شرکت جهت نمایش کالای خود را مطابق با طرح و رنگ در خواستی خواهد داشت و یکی از کاربردهای مهم آن استفاده از شلف های جانبی جهت شارژ یخچال و نمایش بهتر کالا می باشد.

لینک خبر فودنا

لینک خبر آی تک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *